- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175646 Linde H-30-D-01 (1202)
175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 11.351 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 339 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 230 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250x75-12 |
| Roți (spate) | 225x75-10 |
| Greutate | 4.703 kg |
| Details | ore lucrate confirmate, cu încălzire, cu cabină, 3 valve hidraulice |