- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175644 Linde H-50-D-02 (394)
175644
Linde H-50-D-02 (394)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 6.348 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 313 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 315x70-15 |
| Roți (spate) | 250x70-15 |
| Greutate | 6.444 kg |
| Lungime furci | 123 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 3 valve hidraulice, ore lucrate confirmate |
| Tip atașament | Rotating head |