- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175640 Jungheinrich EFG-545
175640
Jungheinrich EFG-545
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2013 |
| Ore înregistrate | 71 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 645 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 295 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 930 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 8.15-15 |
| Roți (spate) | 200x75-9 |
| Greutate | 6.000 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift |