- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175630 Toyota 02-8-FDF-25
175630
Toyota 02-8-FDF-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 6.068 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 212 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | Monotrol |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 7.00-12 |
| Roți (spate) | 6.00-9 |
| Greutate | 3.750 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |