- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175607 Doosan B-25-X-7
175607
Doosan B-25-X-7
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 2.471 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 473 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 216 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 620 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 23x10-12 |
| Roți (spate) | 18x7-8 |
| Greutate | 5.030 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |