- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175600 Linde E-30-HL-01-600 (387)
175600
Linde E-30-HL-01-600 (387)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 10.327 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 369 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 245 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 800 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 23x10-12 |
| Roți (spate) | 200x50-10 |
| Greutate | 5.837 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |