- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 175593 Linde T-20-SP (131)
175593
Linde T-20-SP (131)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 7.165 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 1.025 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | servodirecție |