- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175537 Toyota 8-FBM-18-T
175537
Toyota 8-FBM-18-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 8.931 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 700 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 302 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 750 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2016 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.730 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |