- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175507 Toyota RRE-200-H
175507
Toyota RRE-200-H
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 7.565 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 1.150 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 450 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2024 |
| Greutate | 5.444 kg |
| Details | 5 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |