- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175494 Toyota 8-FD-45-N
175494
Toyota 8-FD-45-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 11.320 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 500 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 320 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 7.310 kg |
| Details | exclusiv pentru vânzare în afara țărilor UE, 3 valve hidraulice, scaun nou |