- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175492 Toyota 8-FBN-25
175492
Toyota 8-FBN-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2013 |
| Ore înregistrate | 14.458 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 600 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 255 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 750 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 21x8-9 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 4.572 kg |
| Details | exclusiv pentru vânzare în afara țărilor UE, 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |