- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175458 Toyota 8-FBM-16-T
175458
Toyota 8-FBM-16-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 15.029 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 750 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.366 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |