- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175451 Linde H-80-D-02-1100 (396)
175451
Linde H-80-D-02-1100 (396)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 8.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 10.485 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 570 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 320 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice duble |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 300-15 |
| Greutate | 14.350 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, furci noi, ore lucrate confirmate |