- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175449 Manitou MC-18-2
175449
Manitou MC-18-2
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 3.920 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 370 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 199 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 12.5/80-18 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 3.570 kg |