- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175446 Linde H-45-D (394)
175446
Linde H-45-D (394)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2008 |
| Ore înregistrate | 14.275 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 440 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 305 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 250-15 |
| Greutate | 6.820 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |