- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175439 Toyota 52-8-FDF-30
175439
Toyota 52-8-FDF-30
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 5.345 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 214 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 28x9-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.190 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, furci noi |