- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175429 Linde E-80-01-900 (1279)
175429
Linde E-80-01-900 (1279)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 8.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 12.926 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 375 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 325 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 1.375 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Roți (spate) | Cushion |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (spate) | 315x70-15 |
| Greutate | 15.220 kg |
| Lungime furci | 240 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, aer condiționat, 5 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, Double clamp |