- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175352 Linde E-20-PHL-02 (386)
175352
Linde E-20-PHL-02 (386)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 14.297 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 354 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 235 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.710 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |