- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175251 Toyota 40-8-FD-50-N
175251
Toyota 40-8-FD-50-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 11.950 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 262 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 7.640 kg |
| Details | cu cabină, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |