- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175241 Linde E-40-H-01-600 (388)
175241
Linde E-40-H-01-600 (388)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 7.776 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 440 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 300 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2022 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 355x45-15 |
| Roți (spate) | 225x75-10 |
| Greutate | 7.392 kg |
| Lungime furci | 240 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |