- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175211 Linde E-20-PH (386)
175211
Linde E-20-PH (386)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2008 |
| Ore înregistrate | 12.395 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 354 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 228 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200/50-10 |
| Roți (spate) | 150/75-8 |
| Greutate | 3.775 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |