- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175205 Linde H-120-D (359)
175205
Linde H-120-D (359)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 12.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2010 |
| Ore înregistrate | 6.548 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 550 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 410 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 12.00x20 |
| Roți (spate) | 10.00x20 |
| Greutate | 18.140 kg |
| Lungime furci | 200 cm |
| Details | ore lucrate confirmate, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, furci noi |