- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175202 Toyota 02-8-FDF-30
175202
Toyota 02-8-FDF-30
Acest utilaj este vândut
Specificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2011 |
| Ore înregistrate | 21.037 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 400 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 265 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 28x9-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.860 kg |
| Lungime furci | 235 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |