- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175141 Hyster S-5.5-FT
175141
Hyster S-5.5-FT
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.500 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 12.503 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 620 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 293 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Cushion |
| Roți (fața) | Cushion |
| Greutate | 8.160 kg |
| Lungime furci | 150 cm |
| Details | 4 valve hidraulice, furci noi |