- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175119 Still R-60-40
175119
Still R-60-40
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 1999 |
| Ore înregistrate | 3.098 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 558 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 265 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 250-15 |
| Roți (spate) | 21x8-9 |
| Greutate | 6.428 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |