- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175037 Linde H-40-D-01 (394)
175037
Linde H-40-D-01 (394)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2012 |
| Ore înregistrate | 8.756 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 407 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 220 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 355x45-15 |
| Roți (spate) | 250x70-15 |
| Greutate | 5.995 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, con, furci noi |