- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175016 Manitou M-30-4
175016
Manitou M-30-4
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 4.537 |
| Catarg | Triplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 298 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 405x70-20 |
| Roți (spate) | 10.5x80-18 |
| Greutate | 5.928 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 3 valve hidraulice |