- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 175007 Jungheinrich ERC-214-Z
175007
Jungheinrich ERC-214-Z
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 2.017 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 469 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 205 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 375 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2016 |
| Greutate | 1.640 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble |