- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 174998 Jungheinrich EFG-535-KS
174998
Jungheinrich EFG-535-KS
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 2.802 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 440 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250x70-15 |
| Roți (spate) | 200x75-9 |
| Greutate | 6.536 kg |
| Lungime furci | 180 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |