- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 174984 Toyota 7-FBEF-15
174984
Toyota 7-FBEF-15
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2008 |
| Ore înregistrate | 5.713 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 430 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 200 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 525 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2008 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 15x4.5-8 |
| Greutate | 3.040 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |