- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 174720 Toyota 8-FD-40
174720
Toyota 8-FD-40
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 2.797 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 230 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 6.970 kg |
| Details | exclusiv pentru vânzare în afara țărilor UE, 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |