- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 174577 Toyota 02-7-FG-35
174577
Toyota 02-7-FG-35
Acest utilaj este vândut
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2012 |
| Ore înregistrate | 11.706 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 350 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 245 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 5.850 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |