- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 174571 Linde R-14-01 (1120)
174571
Linde R-14-01 (1120)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 6.006 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 859 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 350 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Greutate | 3.834 kg |
| Tip atașament | Sideshift |