- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 174376 Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
174376
Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.500 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 11.197 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 810 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 410 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Cushion |
| Roți (fața) | Cushion |
| Roți (fața) | 22x12-16 |
| Roți (spate) | 18x8-12.1 |
| Greutate | 9.300 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, scaun nou, furci noi |