- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 173837 Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
173837
Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 6.942 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 370 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 260 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 12,5x80-18 |
| Roți (spate) | 27x10-12 |
| Greutate | 3.842 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, furci noi, scaun nou, 4wd |
| Tip atașament | Sideshift |