- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 173680 Still RX-60-50
173680
Still RX-60-50
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 7.302 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 535 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 260 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 930 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 355x50-15 |
| Roți (spate) | 200x75-9 |
| Greutate | 7.594 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare cu furci telescopice |