- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 173676 Still RX-20-20-L
173676
Still RX-20-20-L
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 1.922 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 793 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 320 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 750 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 140x55-9 |
| Greutate | 3.931 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |