- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6341 ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
6341
ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 2 500 kg |
| Klasa karetki | FEM2 |
| Rok produkcji | 2017 |
| Szerokość ramy | 1 200 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 150 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 380 mm |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 358 kg |