- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6340 Cascade 52G-FPS-340
6340
Cascade 52G-FPS-340
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 3 200 kg |
| Klasa karetki | FEM3 |
| Rok produkcji | 2018 |
| Szerokość ramy | 1 550 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 2 650 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 760 mm |
| Widły | 1600x125x45 |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 572 kg |