- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6337 Kaup 2.5T411ZA
6337
Kaup 2.5T411ZA
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 3 000 kg |
| Klasa karetki | FEM3 |
| Rok produkcji | 2021 |
| Szerokość ramy | 1 140 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 840 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 555 mm |
| Widły | 2000x120x50 |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 468 kg |