- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6336
6336
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | obrotnica |
|---|---|
| Udźwig | 2 500 kg |
| Klasa karetki | FEM2 |
| Rok produkcji | 2017 |
| Szerokość ramy | 1 040 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 800 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 550 mm |
| Obrotowy | 360 |
| Widły | 1500X120x40 |
| Masa własna | 572 kg |