- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6333 Bolzoni-Auramo KS28YKB
6333
Bolzoni-Auramo KS28YKB
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 2 800 kg |
| Klasa karetki | FEM3 |
| Rok produkcji | 2006 |
| Szerokość ramy | 1 000 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 680 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 646 mm |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 321 kg |