- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 177116 Toyota SWE-120-S
177116
Toyota SWE-120-S
Unikalne wlaściwości
- Low hours
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 97 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 265 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 185 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 225 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Masa własna | 1 065 kg |
| Details | wd |