- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 177109 Toyota 8-FBMT-30
177109
Toyota 8-FBMT-30
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 7 279 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 300 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 700 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 23x10-12 |
| Opony (Tył) | 18x7-8 |
| Masa własna | 5 254 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, nowe widły |