- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 177097 Toyota 7-FBMF-30
177097
Toyota 7-FBMF-30
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 6 598 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 470 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 23x10-12 |
| Opony (Tył) | 180x70-8 |
| Masa własna | 5 943 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |