- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 177069 Crown ETI-4000-1.4-TF
177069
Crown ETI-4000-1.4-TF
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 400 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 204 145 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 290 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 197 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 375 |
| Masa własna | 1 442 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | wspomaganie kierownicy |