- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 177043 Doosan D-90-S-5
177043
Doosan D-90-S-5
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 9 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 7 025 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 410 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 340 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony bliźniacze pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 9.00-20 |
| Opony (Tył) | 9.00-20 |
| Masa własna | 12 712 kg |
| Dlugość wideł | 240 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, klimatyzacja, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł, Weighing system |