- Strona główna
- Produkty
- Używane podnośniki koszowe
- 177041 JLG 10-MSP
177041
JLG 10-MSP
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 275 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 583 |
| Wysokość platformy | 305 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 145 cm |
| Bateria V | 24 |
| Opony (Tył) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony pełne superelastyczne |
| Masa własna | 500 kg |