- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176985 Jungheinrich EJC-10
176985
Jungheinrich EJC-10
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2003 |
| Odczytane motogodziny | 96 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 320 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 205 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 978 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |