- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176950 Toyota SSI-200-D
176950
Toyota SSI-200-D
Unikalne wlaściwości
- Low hours
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2023 |
| Odczytane motogodziny | 25 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 210 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 160 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 300 |
| Masa własna | 1 264 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 150 cm |
| Details | podwójne składowanie, bateria litowo-jonowa, wspomaganie kierownicy |